اخبار

برگزاری 22 امین جلسه کمیته راهبری پیل‌سوختی

برگزاری 22 امین جلسه کمیته راهبری پیل‌سوختی
بیست و دومین جلسه کمیته راهبری پیل‌سوختی با ریاست مهندس فلاحتیان معاونت وزیر نیرو و هم‌‌چنین مهندس آرمودلی مدیرعامل سازمان انرژی‌های نو و اعضای کمیته راهبری پیل‌‌سوختی، چهارم مهرماه در ساختمان وزارت نیرو برگزار گردید.
بالاخره پس از چندین جلسه پیاپی کمیته پیرامون موضوع نهایی شدن متن تجدیدنظر شده «سند راهبرد ملی توسعه پیل‌سوختی کشور»، در این جلسه تصمیم گرفته شد تا کارگروهی تخصصی از نمایندگان اعضا تشکیل شود و طی چند جلسه تا 45 روز آینده، متن سند را نهایی نمایند و در جلسه کمیته آتی به رای گذاشته شود.
دراین جلسه، دکتر عمیدپور، رئیس انجمن علمی هیدروژن و پیل‌سوختی گزارشی از فعالیت‌های صورت گرفته در انجمن ارائه نمود. این فعالیت‌ها شامل چاپ دو شماره مجله علمی- پژوهشی هیدروژن و پیل‌سوختی، آمادگی برای تدوین نقشه راه انجمن و انتخاب مجری و دبیر برگزاری سومین کنفرانس هیدروژن و پیل‌سوختی در اردیبهشت سال آینده بود. آقای دکتر الیاسی نیز به عنوان دبیر برگزاری کنفرانس، مختصری از اقدامات انجام شده در این خصوص بیان نمود که آماده‌سازی وب‌سایت کنفرانس، و انتشار فراخوان اولیه و همچنین انتخاب خانم دکتر روشن‌ضمیر به عنوان دبیر علمی و آقای دکتر محمودی به عنوان دبیر اجرایی کنفرانس از جمله این موارد بود.
در خاتمه، اعضا به پرداخت حق عضویت حقوقی در انجمن و کمک به برگزاری کنفرانس ملزم شدند و جناب مهندس آرمودلی از اعضا درخواست نمود تا به پرداخت مبلغ حمایتی به کنفرانس و نیز ایفای نقش جدی‌تر در اقدامات نقشه راه سند راهبرد ملی توسعه فناوری پیل‌سوختی که به زودی نهایی خواهد شد توجه ویژه‌ای نمایند.
۲۹ دی ۱۳۹۳ ۱۱:۱۸
کمیته راهبری پیل سوختی (http://fcc.gov.ir) |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید